پروژه کشته سازی در کامیاران از نگاه دوربیندر روز‌های اخیر فیلمی در فضای مجازی از اصابت گلوله به فردی در شهرستان کامیاران در استان کردستان پخش شد که بحث‌های زیادی پیرامون آن صورت گرفت.

در این فیلم نشان داده می شود یکی از آشوب‌گران که در محل صورت خود را پوشانده به سمت یکی از افراد حاضر در صحنه شلیک کرده و به راه خود ادامه می‌دهد.

بازبینی فیلم‌ها ادعای ضد انقلاب را در مورد اینکه فرد مورد اشاره توسط ماموران هدف قرار گرفته را رد می‌کند و با توجه به صحنه به تصویر کشیده شده نشان می‌دهد فرد مضروب به سمت محل تجمع عناصر اغتشاشگر در حرکت بوده و احتمال اینکه مقتول از سوی اغتشاشگران هدف گلوله قرار گرفته باشد را افزایش می‌دهد.

در همین ارتباط رئیس کل دادگستری استان کردستان، با اشاره به این حادثه گفت: در ساعت ۱۶ مورخ ۲۵ آبان ماه سال جاری و در خیابان فرهنگسرای شهرستان کامیاران، فردی به اسم «برهان کرمی» از ناحیه سر و با اسلحه جنگی مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد و در دم فوت می‌کند.

حجت الاسلام حسینی افزود: بر اساس فیلم منتشره در فضای مجازی، در هنگام اصابت گلوله به این فرد هیچ ماموری در محل حضور نداشته است.

او خاطرنشان ساخت: در این خصوص از همان لحظات ابتدایی، پرونده قضایی در شعبه دوم بازپرسی دادگستری شهرستان کامیاران تشکیل شده و تحقیقات در مورد مشخص شدن علت حادثه ادامه دارد.منبع