نساجی مدرن می شودحمید مطهری پس از برتری دو بر یک نساجی مقابل فولاد در نشست خبری، اظهار داشت: قبل از بازی هم گفتم فوق العاده دیدار فیزیکی و تاکتیکی خواهد بود، اما اولین شکست این تیم بزرگ رقم خورد.

خیلی بازی سنگینی بود. فولاد واقعا تیم خیلی خوبی است. به جواد نکونام و کادرفنی‌اش بابت تشکیل این تیم فوق‌العاده تبریک می‌گویم. فولاد به دلیل قرار گرفتن بین هشت تیم آسیا، تیم بزرگی است. هرچند ما بردیم، اما از ارزش‌های فولاد کم نمی‌شود.

وی افزود: به بچه‌های نساجی تبریک می‌گویم که با جان و دل کار کرده و هر نکته تاکتیکی که به آن‌ها می‌گوییم دنبالش هستند تا مو به مو اجرا و عملیاتی کنند. می‌دانستیم باید روی انتقال‌های معکوس چگونه به فولاد ضربه بزنیم. موقعیت‌های خیلی خوبی داشتیم و گل دوم از همین طریق زدیم.

سرمربی نساجی خاطرنشان کرد: الان در رختکن به بچه‌ها گفتم به عنوان بازیکن و مربی حدود ۳۳ سال است در فوتبال هستم، اما معنای یک تیم را در نساجی فهمیدم. تیم بودن و همدل بودن برای ما خیلی مهم است. روز گذشته هم گفتم با هم بودن از هزاران تاکتیک بهتر است. به بازیکنانم و مردم خوب مازندران و قائمشهر که می‌دانم عشقشان این تیم است و با نساجی زندگی می‌کنند، تبریک می‌گویم. همیشه در صحبت‌هایم گفته‌ام بچه‌ها برای این هوادار بازی کنید، بردتان را به آن‌ها تقدیم کرده و بجنگید. آن‌ها فوتبال را می‌فهمند و اگر بجنگید، در صورت باخت هم برای شما دست می‌زنند.

سرمربی نساجی درخصوص داوری بازی با فولاد، توضیح داد: همیشه سعی دارم واقعیات را بگویم. هرچند برای تیم ما و فولاد در خطا‌های وسط زمین ۳-۲ مورد وجود داشت، اما در مجموع تیم داوری فوق‌العاده کار کرد و خوب سوت زد. زمانی که تیم من بد باخت مثل دیدار با استقلال از یاسر همرنگ تشکر کردم و اینگونه نیست که الان با برد تیمم به داور تبریک بگویم. داوری مشکلی نداشت و خیلی خوب قضاوت کرد. به آن‌ها خسته نباشید می‌گویم.

مطهری درباره جایگاه تیمش در پایان فصل و اینکه آیا نساجی می‌تواند جزء مدعیان باشد؟ گفت: آدم ایده‌آل‌گرایی هستم و به همین دلیل به بچه‌ها گفتم ذهن برنده‌خواه داشته باشند. دوست دارم فوتبال خوب و قابل احترام ارائه بدهیم. نشانه‌ها را هم نشان می‌دهیم، ولی کار داریم. می‌دانم نواقصی هم داریم که با رفع آن‌ها بهتر می‌شویم، اما همه الان نساجی را باور کرده‌اند. خیلی تاکتیکی هستیم و دوست داریم مدرن‌تر بازی کنیم. همیشه گفته‌ام دنبال جایگاهی آبرومند که در شان نساجی باشد، هستیم. نساجی فصل گذشته دوازدهم جدول بوده و از روزی که آمدم گفتم هرچند ایده‌آل گرا هستم و دوست دارم تیمم بالای جدول باشد، اما باید منطقی باشیم. سعی داریم روز به روز بهتر شویم. بالای جدول هم باشیم و بمانیم.منبع