مسئولان حتی یک میلیون تومان هم کمک نکردندرضا اطری نائب قهرمان کشتی جهان که چهارشنبه ۳۰ شهریور ماه بعد از کسب مدال نقره از مسابقات جهانی صربستان به زادگاهش بابل برگشته است، گفت: از سال ۲۰۱۵ نفر اول تیم ملی کشور بودم، اما مسئولان در این سال‌ها حتی یک میلیون تومان هم کمک نکردند.

او افزود: مسئولان بابل، اداره ورزش شهرستان و شهرداری هیچ حمایتی نمی‌کنند، حتی زنگ هم نمی‌زنند و قولی هم نداده اند

اطری ادامه داد: عمر قهرمانی کوتاه است و مسئولان فقط با قهرمانان عکس نگیرند

نائب قهرمان کشتی جهان گفت: سالیان زیادی در وزن ۵۷ کیلوگرم کشتی می‌گرفتم و مجبور بودم کاهش وزن‌های زیادی داشته باشم به همین دلیل نمی‌توانستم کشتی دلخواه خود را بگیرم.

این کشتی گیر اهل بابل افزود: مسابقات جهانی به دلیل حضور بزرگان کشتی جهان مسابقات سختی است مخصوصا برای من که تازه به وزن بالاتر رفته بودم و حریفان در این وزن تجربه بیشتری داشتند

اطری در خصوص شکست در دیدار فینال مقابل کشتی گیر ژاپنی و دارنده مدال طلای المپیک گفت: از مردم عذرخواهی می‌کنم که نتوانستم در فینال کشتی خوبی بگیرم.

او ادامه داد: از اینکه برای نخستین بار به فینال مسابقات جهانی رسیده بودم حس عجیبی داشتم و نتوانستم کشتی واقعی خود را بگیرم.

نائب قهرمان جهان گفت: من همیشه در سه دقیقه دوم مسابقات، کشتی بهتری میگرفتم، اما حریف ژاپنی روی کشتی من کار کرده بود.

رضا اطری متولد ۱۷ مرداد ۱۳۷۳ کشتی‌گیر اهل بابل است و تاکنون برنده مدال طلا قهرمانی آسیا ۲۰۱۹، برنز آسیایی ۲۰۱۷، برنز بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ و مدال نقره مسابقات جهانی بلگراد صربستان شده است.

او همیشه در وزن۵۷ کیلوگرم کشتی می‌گرفت و برای رسیدن به وزن مناسب مجبور به کاشه وزن‌های شدیدی می‌شد که نتیجه آن بی نصیب ماندن از مدال‌های جهانی بود تا اینکه امسال به یک وزن بالاتر صعود کرد و نخستین مدال جهانی خود را نیز گرفتمنبع