متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در کازرون از کندی ساخت مسکن گلایه‌مند هستند

محمدجعفر الشفیعی مدیر بسیج مهندسین عمران و معماری سپاه در بازدید رئیس بسیج مهندسین عمران و معماری کشور از روند اجرا. جنبش ملی مسکن وی در این شهرستان بیان کرد: مقوله مسکن امروزه یکی از مهم ترین نیازهای اساسی کشور به شمار می رود چرا که علاوه بر اینکه سرپناهی برای زندگی انسان است، در واقع با در نظر گرفتن بالا بودن، تجمل، آرامش و آسایش را برای خانواده ها به ارمغان می آورد. سهم هزینه ماهانه مسکن در درآمد خانواده زندگي كردن تا حد زیادی با آزاد شدن این درآمدها کیفیت زندگی افراد جامعه بهبود می یابد.

وی همچنین گزارشی از میزان پیشرفت شهری و روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهر کازرون ارائه کرد. 230 واحد که 220 واحد در دست اجراست. در قالب ویلا توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی 1000 واحد زیر نظر اداره راه و شهرسازی در قالب یک مجتمع مسکونی که شامل یک طرح 380 واحدی به نام دوان یک با 12 ساختمان است. شامل 7 بلوک 40 واحدی و 5 بلوک 20 واحدی، همچنین طرح 60 واحدی نهضت ملی مسکن به نام دوان 2 دارای 3 بلوک 20 واحدی و همچنین طرح 570 واحدی به نام پردیس است.

مدیر بسیج مهندسین عمران و معماری سپاه کازرون در خصوص مطالبات متقاضیان نهضت ملی مسکن اظهار داشت: در بحث نهضت ملی مسکن بسیج مهندسین عمران و معماری به طور جدی وارد میدان شد و با توجه به این موضوع. با توجه به نظرات کارشناسی و تجربیات مهندسین عمران، نقش مهمی را ایفا کرد.

شافعی با بیان اینکه حامیان طرح نهضت ملی مسکن در کازرون از کندی و عدم پیشرفت ساخت مسکن گلایه دارند، تصریح کرد: متولیان امر تغییر شرکت و کار نکردن بانک را می دانند. دلیل این امر است. عدم پیشرفت، اما انتظار می رود مسئولان با قاطعیت بیشتری با این موضوع برخورد کنند.

وی بیان کرد: از آنجایی که مردم چشم انتظار اقدامات دولت در حوزه مسکن هستند، انتظار می رود با تلاش مضاعف و اراده قوی تری در جهت رفع نیازهای مردم گام بردارند که باعث کاهش اضطراب ناشی از آن شود. بخشی از جامعه پس از شهادت رئیس جمهور امروز نیازمند رئیس جمهور در تراز انقلاب اسلامی هستیم که در راه خدمت به مردم و با تجربه ادامه دهد. در ابعاد مختلف.

منبع