ساماندهی زیرساخت‌های محله‌های حاشیه‌نشینابراهیم رحیمی زنگنه سرپرست فرمانداری کرمانشاه گفت : یکی از اولویت‌های دولت سیزدهم توجه به مناطق محروم است و براین اساس فرمانداری کرمانشاه اهتمام ویژه‌ای برای رسیدگی به مسایل این مناطق و برطرف کردن مشکلات آن‌ها دارد.

وی با اشاره به مشکلات بیان شده توسط اهالی محله ملاحسینی بیان کرد: برگزاری جلسه امروز برای شنیدن سخنان مردم این محله بود که مشکلات متعددی از سوی آن‌ها بیان شد و با انتخاب شورای محلی یا نماینده‌ای از سوی مردم برای ارتباط با دستگاه‌های اجرایی و پیگیری فرمانداری، بسیاری از این مشکلات برطرف خواهد شد.

سرپرست فرمانداری کرمانشاه با بیان اینکه یکی از اهداف طرح محرومیت‌زدایی مشارکت مردم در رفع مشکلات هر محله است، خاطرنشان کرد: فرمانداری کرمانشاه به عنوان نماینده دولت پیگیری مشکلات محله‌های حاشین‌نشین را وظیفه خود می‌داند و امیدواریم با اقدامات جهادی سایر دستگاه‌های اجرایی همچون شهرداری کرمانشاه، محرومیت از این محله رخت بندد.

وی با اشاره به رویکرد دولت سیزدهم برای خدمت‌رسانی به مردم تأکید کرد: مسئولان شاَنی جز خدمتگزاری به مردم ندارند و اگر از خدمتگزاری دور شوند شاَن خود را از دست داده‌اند.

رحیمی زنگنه افزود: ساکنان محله ملاحسینی موضوعاتی را مطرح کردند که برای مسایلی همچون حضور تمامی کودکان بازمانده از تحصیل، ایجاد فضای ورزشی، ایجاد فضای سبز، حذف فاضلاب روباز، نامگذاری کوچه‌ها و خیابان‌ها، جمع‌آوری پسماند‌ها و نخاله‌های ساختمانی، آسفالت معابر، جمع‌آوری سگ‌های ولگرد این منطقه پیگیری جدی انجام خواهد شد .منبع