حمایت از واحدهای تولیدی رویکرد قوه قضائیه استحجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان زنجان، در بازدید از واحد‌های تولیدی ایجرود گفت: بازدید میدانی مسئولان قضائی از واحد‌های صنعتی و تولیدی در راستای بررسی مشکلات و حمایت قضائی است.

او حمایت از واحد‌های تولیدی و سرمایه‌گذاران را رویکرد مهم قوه قضائیه برشمرد و افزود: جلسات منظم ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان در همین راستا تشکیل و پیگیر مشکلات و رفع موانع واحد‌های صنعتی است.

صادقی نیارکی  به فعالیت واحد صنعتی با اشتغال ۴۱۰ کارگر به صورت مستقیم اشاره و با بیان اینکه این واحد با تولید ماهانه ۱۶ هزار تن کنسانتره سهم زیادی در تأمین محصولات سایر واحد‌های صنعتی برعهده دارد.

رئیس کل دادگستری استان زنجان در ادامه در بازدید از بخش‌های مختلف یکی دیگر از شرکت‌های صنعتی و در دیدار با مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت بعد از شنیدن صحبت‌ها و مشکلات شرکت در سخنانی، گفت: شنیدن مشکلات واحد‌های تولیدی و بازدید میدانی از واحد‌های تولیدی در پیگیری و حل مشکلات بسیار مؤثر است و دادگستری استان در راستای تحقق شعار سال و اجرای منویات مقام معظم رهبری اهتمام جدی دارد.

صادقی نیارکی با تأکید بر اینکه سرمایه‌گذار نباید در ادامه فعالیت و کار تولید نگرانی در تأمین مواد اولیه و فروش محصولات داشته باشد، گفت: امروز اکثر واحد‌های در شرایط تحریمی خودشان تولید کننده مواد اولیه با بهره‌گیری از نیرو‌های جوان داخلی هستند و این کار بسیار ارزشمند است.

او ادامه داد: از ویژگی‌های برجسته این واحد‌ها را که مورد تحسین قرار گرفت صرفه‌جویی در مصرف برق و کاهش ۲۰ درصدی در مصرف آن و دیگری توجه به محیط زیست و استفاده درست از منابع آب و اینکه آب مورد استفاده پس از تصفیه بدون رهاسازی مجدد در شرکت مورد استفاده قرار می‌گیرد، است.

صادقی نیارکی افزود: امروز در بازدید از این واحد‌های صنعتی و تولیدی در ایجرود دستورات لازم برای بررسی مشکلات و رفع موانع تولید صادر کردند و مقرر شد ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان پیگیری‌های لازم برای بررسی در این ستاد دستور کار قرار دهد.منبع