بیست وهشتمین یادواره شهدای شهرستان انار برگزار شددر این مراسم معنوی حجت الاسلام علیدادی سلیمانی امام جمعه انار گفت: شهرستان انار در همه زمینه‌های انقلاب از سال ۵۷ تاکنون شهید داده  است.

او افزود: این شهرستان در آذر ماه سال ۵۷ در مبارزه با رژیم ستم شاهی و در گیری با نیرو‌های ژاندارمری ۳ شهید به نام‌های شهید علی ندافیان، شهید حسن قدیری وشهید محمود انارکی محمدی تقدیم این نظام کرده و به همین منظور یادواره‌ شهدا این شهرستان در آذر ماه برگزار می‌شود.

امام جمعه انار در ادامه به فضائل اخلاقی وبینش، بصیرت، درون بینی شهدا پرداخت وگفت: شهدا‌ی ما با فداکاری‌های خود رسالت عظیمی بر دوش ما گذاشتند که پیروی از ولایت (وصیت مشترک همگی شهداپیروی از ولایت) وتلاش در راه پیشرفت مملکت اسلامی در زمینه‌های مختلف است.

در این مراسم سردار اهوازیان کارشناس جبهه مقاومت و بیداری اسلامی به نقش و جایگاه شهدا خصوصا سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی پرداخت وگفت: غرب گرا‌ها در ۳ سال که کرونا بود بسیاری از جوانان ما را به گمراهی کشاندند و همچنین مراسمات مذهبی را از ما گرفتند و هزینه‌های زیادی  بردوش نظام گذاشتند.

او افزود: ولی ملت ما هوشیارانه جلو آن‌ها را گرفتند.

وی بیان کرد: مادر سوریه ۶۴۰ شهید دادیم  اما با کمک حاج قاسم از حجم بالایی از کشتار رزمندگان جلوگیری شد و باید تلاش کنیم دشمن قصد سوریه سازی کشورمان را نداشته باشد که با توجه به جانفشانی های نیروهای انتظامی وامنیتی این دشمن است که شکست خورده است.

این مراسم با سرود گروه سرود مدافعان حرم از بخش نوق و روایتگری شهدا و خانواده این عزیزان و مداحی وسینه زنی حاج محمود بذری یکی از مداحان کشوری همراه بود .منبع