افتتاح طرح هادی روستا‌های زید آباد، علی آباد شهنوازی، حسین آباد علم خاناو گفت: این محور یکی از پر تردد‌ترین محور‌های شهرستان فهرج است که ۹۰ درصد از عبور مرور‌های روستاییان از این محور انجام می‌شود، این محور در چندین ساله گذشته وضعیت نامطلوبی داشته است.

فرماندار فهرج همچنین گفت: در شهرستان فهرج برای راه‌های روستایی نیاز به بیش از ۳۰ کیلومتر روکش آسفالت و بیش از ۲۵ کیلومتر آسفالت راه روستایی نیاز است.

همچنین امروز طرح هادی روستای زید آباد به بهره برداری رسید. فرماندار فهرج گفت: در این طرح ۲ هزار و ششصد متر زیر سازی و آسفالت شده است که برای اجرای این طرح ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

همچنین فرماندار فهرج می‌گوید: طرح هادی روستای حسین آباد علم خان به بهره برداری رسید که در این طرح ۸۰۰ متر زیرسازی و آسفالت با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان صورت گرفته است.

این اعتبار با مشارکت بنیاد مسکن و دهیاری تامین شده است.

همچنین طرح هادی روستای علی آباد شهنوازی در بخش نگین کویر فهرج بهره برداری رسید که در این طرح ۴ هزار متر زیرسازی و ۳ هزار و ۷۵۰ متر مربع آسفالت انجام شده است.

به گفته امیر آزاد بخشدار بخش نگین کویر فهرج برای اجرای این طرح ۹۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است. همچنین پارک روستای سکهور عصر امروز به بهره برداری رسید.

به گفته امیر آزاد برای تجهیزات این پارک ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شده است. حجت الاسلام موسی غضنفر آبادی نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی در سفر به بخش نگین کویر فهرج با حضور در گلزار شهدای روستای محمد آباد دهگاوی به مقام شامخ شهدای این روستا ادای احترام کرد.

حجت الاسلام غضنفر آبادی پس از حضور در گلزار شهدای این روستا بر سر مزار شهید اسماعیل جلالی صدر حضور یافتند و ضمن قرائت فاتحه با نثار شاخه‌های گل از مقام این شهید والامقام تجلیل کردند.

همچنین حجت الاسلام موسی غضنفر آبادی در منزل پدر اسماعیل جلالی صدر از شهدای امنیت حضور یافتند و با خانواده این شهید والا مقام دیدار و از این خانواده معظم تجلیل کردند.منبع