از اغتشاشگران انواع سلاح و مهمات “گرم و سرد” کشف کرده‌ایمسردار قاسم رضایی بعدازظهر امروز در جریان سفر خود به استان کردستان، با حضور در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان کردستان به مقام شامخ شهید گمنام ادای احترام کرد و اظهار داشت: راه این شهیدان پرافتخار ادامه دارد.

وی با بیان اینکه ما باید آرمان‌های والای شهیدان را حفظ و با عزت و سربلندی راه آنان را ادامه دهیم، گفت: نیروی انتظامی در راستای حفظ امنیت و آسایش مردم شهدای زیادی تقدیم انقلاب کرده و در این راه ذره‌ای عقب‌نشینی نخواهیم کرد.

جانشین فراجا با اشاره به اینکه امنیت کنونی کشور یک امنیت مردمی بوده و خود مردم خواستار و مدافع آن هستند، تصریح کرد: در اتفاقات اخیر مردم با حضور به موقع در میدان و جدا کردن مسیر خود از اغتشاشگران، پاسخ محکمی به برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی دادند.

وی تأمین و حفظ نظم و امنیت عمومی در جامعه به‌منظور ایجاد توسعه، عمران و آبادانی را وظیفه پلیس عنوان کرد و هشدار داد: با کسانی که قصد دارند موجبات بی‌نظمی را در سطح جامعه فراهم کنند، با جدیت برخورد می‌شود.

رضایی با بیان اینکه دشمنان در اتفاقات اخیر به صورت شبانه‌روز در صدد ایجاد ناامنی و بر هم زدن آرامش مردم و کشور بودند، افزود: کشف سلاح و مهمات گرم و سرد نشان می‌دهد که دشمن امنیت مردم را نشان گرفته بود.

وی با ذکر اینکه مردم کردستان از وفادارترین و پایبندترین مردمان ایران زمین به مبانی انقلاب اسلامی بوده و هستند، خاطرنشان کرد: تقدیم ۵ هزار و ۴۰۰ شهید سرافراز و دفاع از نظام و رهبری و مقابله با ضدانقلاب، گواهی بر این مدعا است.

رضایی حفظ آرامش مردم و نظم و امنیت در جامعه را خط قرمز پلیس خواند و یادآور شد: با تمام وجود از امنیت مردم دفاع کرده و به هیچ وجه در این راستا کوتاه نخواهیم آمد.

جانشین فراجا همچنین از نمایشگاه اقلام مکشوفه نیروی انتظامی استان کردستان که در جریان اتفاقات اخیر کشف شده است، بازدید کرد و ابراز داشت: جا دارد از زحمات تک‌تک همکاران تلاشگرم صمیمانه تشکر کنم.منبع