آغاز بررسی کارشناسی اصلاح قانون بودجه کشور در مشهداحمد پری‌پور مدیر کل دیوان محاسبات خراسان رضوی در حاشیه نخستین جلسه مشترک و کارشناسی کمسیون برنامه و بودجه مجلس و نمایندگان سازمان مدیریت و برنامه ریزی و دیوان محاسبات در سالن همایش‌های مجتمع اقامتی ولایت مشهد گفت: این جلسات که طی روز‌های جمعه و شنبه آینده نیز ادامه خواهد داشت، به منظور کارشناسی و بازنگری در قانون بودجه کشور و در راستای فرمایشات و تاکیدات مقام معظم رهبری در ارتباط با اصلاح ساختار بودجه در مشهد برگزار می‌شود.

او افزود: جلسات یاد شده با حضور همه اعضای کمسیون برنامه و بودجه مجلس و نمایندگانی از سازمان برنامه و بودجه و دیوان محاسبات کشور برگزار می‌شود تا اصلاحات قانون برنامه و بودجه کل کشور، مصوب سال ۱۳۵۱، با هماهنگی سه مجموعه یاد شده مورد بررسی کارشناسی قرار گیرد.

مدیر کل دیوان محاسبات خراسان رضوی ادامه داد: برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری این جلسات به عهده دیوان محاسبات خراسان رضوی بوده و این نشست‌های تخصصی تا روز شنبه، ۱۲ شهریور ادامه خواهد داشت.

آیت الله علم‌الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در این جلسه ضمن تقدیر از همدلی بین دولت و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، خواستار نظارت و مراقبت در تمامی امور شد.

او همچنین خواستار توجه به بودجه و اعتبارات مدیریت مساجد خراسان رضوی توسط کمسیون برنامه و بودجه و نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی شد.

در ادامه نیز برخی از اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و نماینده سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور نسبت به اصلاح و بازنگری ساختار قانون بودجه مصوب سال ۱۳۵۱ مطالبی را بیان کردند.منبع